Aetertek
AT-216C

Jedná se o vylepšený model svého předchůdce AT-216, který má vylepšený přijímač, lešpí výdrž baterie zapínání na magnet a zcela nový design. Aetertek AT-216C je profesionální elektronický výcvikový obojek s dosahem až 550 m a vodotěsným přijímačem, do 1 metru.

Cena 3.990 Kč

Výcvikový obojek Aetertek AT-216C

Jedná se o vylepšený model svého předchůdce AT-216, který má vylepšený přijímač, lešpí výdrž baterie zapínání na magnet a zcela nový design. Elektronický výcvikový obojek Aetertek AT-216 C je profesionálním modelem výcvikového obojku od firmy Aetertek. Dosah obojku je 550 metrů, což je dostačující pro běžné použití na poli, v lese i na cvičišti. Obojky se pyšní dobrou výdrží akumulátoru - při běžném používání až několik dnů. Vysílačka je také na dobíjecí akumulátor a její výdrž je až 14 dní. U AT-216 C jsou na vysílačce velká tlačítka, která jsou rozdělena pro každou funkci zvlášť - je tedy zajištěna rychlá reakce, která je při výcviku potřeba. Vzhledem k možnosti nastavení síly elektrostatických impulzů v 10-ti úrovních, je obojek vhodný pro všechny psy o hmotnosti od 5 kg až do 90 kg. Obojek je plně vodotěsný a obsahuje li-ion baterii, není tedy nutné měnit baterie, jednoduše připojíte obojek k přiložené nabíječce a necháte ho dobít. Obojek Aetertek AT-216 C disponuje funkcemi vibrace a el. statický impulz. Sílu impulzu si můžete nastavit až v 10-ti úrovních a pomocí tlačítek na vysílačce měnit v průběhu celého výcviku. Přikoupením dalšího přijímače lze výcvikový obojek Aetertek AT-216 C rozšířit pro výcvik 2 psů najednou (na vysílačce si můžete jednoduše přepínat mezi jednotlivými psy).

Pro jaké psy je vhodný

Aetertek AT-211SW je díky možnosti nastavení intenzity úrovní vhodný jak pro malé, tak i velké psy. Primárně je ale určen na malá plemena jako jsou jorkšír, bišonek, jezevčík apod.., jelikož má nejmenší a nejlehčí přijímač na trhu

Pro malé psy Pro střední psy Pro velké psy
Kde koupit Zpět na přehled produktů

Výhody produktu

  • dosah až 550 metrů
  • dobře tvarovaná vysílačka a velká tlačítka
  • jednoduché ovládání - pro každou funkci tlačítko zvlášť
  • nabíjecí přijímač i vysílačka
  • možnost nastavení 10-ti úrovní impulsu
  • vodotěsný a ponořitelný přijímač do 1 metru
  • možnost výcviku 2 psů najednou
  • vibrace, impuls

Nevýhody produktu

  • výdrž přijímače 1 až 3 dny
Největší
na trhu
Showroom
v Praze
Rychlá
doprava
Produkty
skladem
E-shop

Máte zájem o dvířka pro psy a kočky?

Největší showroom v ČR

Navštivte jedinou specializovanou prodejnu elektronických výcvikových pomůcek. Všechno zboží Vám rádi předvedeme a poradíme s výběrem. I při nákupu na prodejně máte 1 měsíc zkušební dobu, během které je možné obojek bezplatně vrátit či vyměnit.

Kontaktní údaje

Sedmidomky 459/8, Praha, 101 00

Autobus: Bohdalec - 101, 135, 136, 150, 213

Tram: Slavia - 2, 5, 6, 7, 11, 22

Email: info@elektro-obojky.cz

Telefon: +420 216 216 106

Po - Pá: 900 - 1700
So - Ne: Zavřeno