Proč Aetertek?

Výcvikové obojky firmy Aetertek se vyznačují precizním zpracováním, snadností ovládání a možností užití jak zvukového, tak vibračního, případně elektrostatického upozornění.

Mezi další výhody obojků Aetertek patří nízká cena v poměru k funkcím, které nabízí, kvalita zpracování, líbivý design a jednoduché ovládání navrženo přímo pro uživatele.

Až 18 úrovní pro nastavení síly impulsů na obojku

Elektronické obojky Aetertek se vyznačují širokou škálou nastavení síly elektrostatických impulsů. Díky této možnosti nastavení, jsou obojky vhodné k použití jak pro výcvik malých, tak i středních a velkých plemen psů.

Obrovský dosah obojků od 350 až do 1000 metrů!

Elektronické výcvikové obojky Aetertek se vyrábí s dosahem 350, 500, 550 nebo 1000m. Takže, ať už potřebujete elektronický obojek pro běžný výcvik nebo naopak pro výcvik loveckých či mysliveckých v lese nebo na velké vzdálenosti, tak z naší nabídky si zaručeně vyberete.

Jednoduché nabíjení obojku i vysílače najednou

S obojky Aetertek šetříte čas! Pomocí speciálně navržené nabíječky s dual konektorem můžete nabíjet vysíláč i přijímač najednou. Navíc díky vysokokapacitní nabíječce máte vysílač i obojek nabitý během 2 hodin.

Kvalitní materiál, zpracování a propracovaný design

Obojky Aetertek jsou vyrobeny ze speciálně tvrzeného plastu, díky kterému nedochází k poškození při běžném použití ani při pádu na zem. Designově navržené obojky jsou ergonomicky tvarováné pro co nejlepší uchycení v ruce.

Jednoduché ovládání navrženo přesně pro uživatele

Na základě dlouhodobého testování bylo u obojků Aetertek vyvinuto intuitivní ovládání přímo pro uživatele. Pro každou funkci je navrženo samostatné tlačítko, díky kterému nedochází k prodlevě, když je zapotřebí okamžitá reakce.

Korekce pomocí zvuku, vibrací i impulzu

Obojky Aetertek disponují různými druhy korekcí. Pokud pejsek neuposlechne váš povel, máte možnost použít jak zvukové, tak vibrační, případně elektrostatické upozornění. Ve většině případů si pes zvykne na zvukové upozornění a vibrace či impuls už nepoužíváte.

Možnost ovládání až 3 psů najednou

Jako jedni z mála nabízí elektronické obojky Aetertek možnost výcviku až 3 psů najednou. Pomocí barevných obojků si pejsky jednoduše odlišíte a na vysílači si pak můžete nastavit ovládání pro každého ze 3 psů zvlášť a pomocí vysílače mezi nimi přepínat.

Vhodné pro výcvik malých i velkých psů

Veškeré elektronické obojky Aetertek jsou kompletně nastavitelné a díky tomu je možné je využít pro výcvik jak malých, tak i středních a velkých plemen psů. Nezáleží tedy na rase ani váze psa, vše si jednoduše nastavíte na míru pro vaše pejska.

Zabudovaný automatický protištěkací mód

Elektronické výcvikové obojky Aetertek jako jediné na trhu disponují automatickým inteligentním protištěkacím módem. Díky protištěkacímu módu můžete jednoduše zamezit nežádoucímu štěkání vašeho psa. Tuto funkci můžete aktivovat a deaktivovat dle vaší potřeby.

Vodotěsné obojky vhodné pro výcvik psů ve vodě

Jelikož každý pes někdy vleze do vody, jsou elektronické obojky Aetertek vybaveny vodotěsnými přijímači. Některé vyšší modely obojků jsou i ponořitelné a tím pádem vhodné pro výcvik psů ve vodě.

Největší
na trhu
Showroom
v Praze
Rychlá
doprava
Produkty
skladem
E-shop

Máte zájem o dvířka pro psy a kočky?

Největší showroom v ČR

Navštivte jedinou specializovanou prodejnu elektronických výcvikových pomůcek. Všechno zboží Vám rádi předvedeme a poradíme s výběrem. I při nákupu na prodejně máte 1 měsíc zkušební dobu, během které je možné obojek bezplatně vrátit či vyměnit.

Kontaktní údaje

Sedmidomky 459/8, Praha, 101 00

Autobus: Bohdalec - 101, 135, 136, 150, 213

Tram: Slavia - 2, 5, 6, 7, 11, 22

Email: info@elektro-obojky.cz

Telefon: +420 216 216 106

Po - Pá: 900 - 1700
So - Ne: Zavřeno